Revline Racing Team przed startem 4. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska

Revline Racing Team przed startem 4. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska

23 czerwca 2017 Wyłączono przez admin

4. Wyścig Górski Magura Małastowska, który już w najbliższy weekend zostanie rozegrany w okolicach Gorlic stanowił będzie trzecią i czwartą rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na liczącej siedemdziesiąt nazwisk liście zgłoszeń numer startowy 50 otrzymał Marcin Wilusz w Renault Clio w barwach Revline Racing Team.

Marcin Wilusz: Już nie mogę się doczekać startu w Magurze, ponieważ jest to jedna z moich ulubionych rund GSMP. Trasa, choć dość krótka, jest bardzo szybka i wymagająca. Od startu do mety konieczna jest maksymalna koncentracja, ponieważ średnie prędkości, którymi się tam poruszamy, nawet w niewielkim Clio robią wrażenie. Co ciekawe, organizator na czwartą edycję zawodów przygotował mała modyfikację trasy i tuż po starcie czeka na nas ciasny lewy nawrót, którego w poprzednich latach nie było. Klasa A/PL-Clio rozrosła się tym razem o kolejnego zawodnika (a w zasadzie zawodniczkę), a poziom stawki jest na tyle wyrównany, że każdy może wygrać, więc spodziewam się w Magurze walki na ułamki sekund, których mam nadzieję uda mi się urwać jak najwięcej. Serdecznie zapraszam wraz z całym zespołem na trasę w Magurze – to będzie naprawdę doskonały początek wakacji!

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.