Revline Racing Team po 4. Wyścigu Górskim Magura Małastowska

Revline Racing Team po 4. Wyścigu Górskim Magura Małastowska

27 czerwca 2017 Wyłączono przez admin

Za nami drugi tegoroczny weekend w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Areną zmagań 3. i 4. rundy GSMP był Wyścig Górski Magura Małastowska. Bardzo udany występ na małopolskiej trasie zaliczył Marcin Wilusz w barwach Revline Racing Team. Zawodnik Automobliklubu Małopolskiego dwukrotnie uplasował się na drugim miejscu w klasie A/PL-Clio.

Marcin Wilusz:To był naprawdę świetny weekend GSMP!Tak zaciętej walki w klasie jeszcze w swojej przygodzie z wyścigami górskimi nie pamiętam. Zarówno w sobotę i w niedzielę o wygranej decydowały ułamki sekund i bez fałszywej skromności mogę powiedzieć, że walcząc o pierwsze miejsce jechaliśmy z Mateuszem bardzo szybko, o czym świadczy pozostawienie w tyle wielu samochodów wyższych klas. Choć tym razem nie udało się zwyciężyć, to jestem z dwóch drugich miejsc bardzo zadowolony i mam nadzieję, że uda mi się zrewanżować w Limanowej. Kolejny wyścigowy weekend już za niecałe trzy tygodnie!

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.