O AutomobilKlubie

Automobilklub Małopolski Krosno

Jesteśmy krośnieńskim stowarzyszeniem z tradycją sięgającą roku 1970, o którego sile stanowią ludzie z pasją do motoryzacji. Zaangażowania w działalność nie jesteśmy w stanie zmierzyć żadną miarą, bo wszyscy nasi członkowie działają na rzecz klubu i wspólnego dobra społecznie. Dowodem na to, że bezinteresowna praca ma sens, są osiągane przez naszych zawodników sukcesy sportowe na arenie nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej.

Wspólne wartości
Łączymy pokolenia. Jednym z założeń działalności klubu jest wspieranie młodych osób w spełnianiu marzeń i samorealizacji. Dlatego regularnie organizujemy profesjonalne kursy i szkolenia, które pomagają im w osiąganiu wyznaczonych celów. A jest to możliwe dzięki wykwalifikowanym sędziom, instruktorom i sportowcom, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem.

Istniejemy, by wzrastać
Aktualnie klub liczy przeszło 300 członków, w tym 31 licencjonowanych zawodników, 52 sędziów sportu samochodowego i ta liczba rośnie z dnia na dzień. Wokół klubu i motoryzacji budujemy bowiem społeczność ludzi, dla których liczą się relacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować z sukcesami zawody sportowe o randze międzynarodowej, a także projekty lokalne, skierowane m.in. do dzieci i młodzieży. Praca i zaangażowanie klubowiczów sprawiła, że stworzyliśmy markę, która jest rozpoznawana nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Nasza specjalność
Jako Automobilklub Małopolski Krosno jesteśmy znani z organizacji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, z których flagowym wydarzeniem jest Bieszczadzki Wyścig Górski o randze międzynarodowej. Specjalizujemy się także w przeprowadzaniu popularnych „KJS-ów” cieszących się zainteresowaniem szczególnie młodych pasjonatów szybkiej jazdy. To bowiem dla nich niepowtarzalna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności na bezpiecznie i profesjonalnie przygotowanych trasach.

Współpraca się opłaca
Udowodniliśmy nie raz, że można na nas polegać. Nasi partnerzy mają pewność, że przy każdym projekcie dajemy z siebie wszystko. Dlaczego? Bo żyjemy tym, co robimy i robimy to z przyjemnością. Najwyższa jakość naszej pracy znalazła uznanie wśród organizatorów różnych imprez motorsportowych w kraju i za granicą, na które jesteśmy regularnie zapraszani jako goście honorowi lub współorganizatorzy.

Razem możemy więcej!
Lubimy wyzwania! Dlatego chętnie podejmujemy współpracę z miastami, organizacjami i instytucjami publicznymi, a także przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i jesteśmy otwarci na działania. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Zależy nam bowiem, by zawsze zrealizować zarówno cele wizerunkowe i marketingowe partnera, jak i statutowe założenia klubu.