Glob Cars Racing przed starem w 4. Wyścigu Górskim Magura Małastowska

Glob Cars Racing przed starem w 4. Wyścigu Górskim Magura Małastowska

23 czerwca 2017 Wyłączono przez admin

Już w najbliższy weekend na malowniczej trasie w Magurze Małastowskiej spotkają się zawodnicy ścigający się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Swój start w trzeciej i czwartej rudzie GSMP 2017 zapowiedziało aż siedemdziesięciu kierowców, w tym zaliczający swój debiutancki sezon w wyścigach górskich Łukasz Krasowski, za kierownicą Renault Clio w barwach Glob Cars Racing.

Łukasz Krasowski: Po udanym debiucie w Załużu przyszła pora na drugie w tym roku starcie z wyścigami górskimi, tym razem w Magurze Małastowskiej. Mimo, że będę tutaj startował po raz pierwszy jako zawodnik, to trasę znam dość dobrze, ponieważ dwie poprzednie edycję zawodów miałem przyjemność przejechać w samochodzie funkcyjnym. Dzięki temu będę się w ten weekend czuł niego pewniej za kierownicą, ale mam przed tą trasą duży respekt oraz zdaję sobie sprawę z jak doświadczonymi zawodnikami przyjdzie mi się zmierzyć i jak wysoko zawieszą oni poprzeczkę, stawiającemu swoje pierwsze kroki w GSMP konkurentowi. Jedno jest pewne – patrząc na listę zgłoszeń do tego wyścigu można się spodziewać wysokiego poziomu rywalizacji i wielu wspaniałych samochodów. Zatem serdecznie zapraszamy do Magury wszystkich fanów motorsportu, szczególnie, że na niedzielę przygotowaliśmy wspólnie z moim sponsorem wyjątkową samochodową niespodziankę.

Partnerami zespołu są: GLOB CARS – Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Ford, Serwis blacharsko – lakierniczy oraz Stacja Kontroli Pojazdów; Firma Ogrodnicza GARDENA www.gardenaogrody.pl; dystrybutor lakierów marki PPG; RACE CAGES – producent samochodowych klatek bezpieczeństwa, Racing Shop oraz Koncept Design – projektowanie wnętrz. Za obsługę techniczną samochodu odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawują TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.