Przebadali się i wystartują

Przebadali się i wystartują

13 maja 2017 Wyłączono przez admin

W Sanoku zagościła sportowa atmosfera, gdy do miasta zaczęły zjeżdżać wyścigowe ekipy. Pierwszym celem ich podróży był rynek, na którym zorganizowano administracyjną część 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Zespołowe busy serwisowe kolejno przywiozły na lawetach w okolice starego miasta wszystkie samochody wyścigowe, które poddano badaniu technicznemu.
Mimo bardzo zmiennej pogody, pierwszych kibiców, którzy postanowili z bliska obejrzeć samochody, nie brakowało. Najbardziej wytrwałym widzom nie przeszkadzał nawet momentami mocno padający deszcz. Atmosfera była bardzo pozytywna. Teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze emocje rywalizacji na trasie w „Załużu”.

Zapraszamy w sobotę od godziny 9:00 na start w miejscowości Wujskie. Zaczynamy od podjazdów treningowych, później o godz. 14:00 w rejonie startu odbędzie się oficjalna inauguracja zawodów, a od 14:30 będzie już tylko szybciej!

Oficjalnym sponsorem Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski jest operator telekomunikacyjny Red Bull MOBILE – Twój wstęp do świata Red Bulla!

Partnerami medialnymi są sportowefakty.wp.pl oraz autoklub.pl – portal sportów motorowych.

Po więcej informacji z cyklu Górskich Samochodowych MIstrzostw Polski zapraszamy na nasz facebook.com/pzmGSMP!

Tekst: Mateusz Buchtyar