Marcin Wilusz rozpoczyna sezon 2017 w GSMP

Marcin Wilusz rozpoczyna sezon 2017 w GSMP

10 maja 2017 Wyłączono przez admin

43. Bieszczadzki Wyścig Górski rozpocznie nowy sezon zmagań w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na starcie kultowych zawodów w Górach Słonnych staną kierowcy z Mistrzostw Polski, Słowacji oraz Mistrzostw Europy, a w bogatej stawce zawodników nie zabraknie Marcina Wilusza w barwach REVLINE Racing Team.

Marcin Wilusz: Z niecierpliwością wyczekuję startu pierwszej tegorocznej rundy GSMP. Przerwa zimowa trwała przeszło pół roku, więc głód jazdy stał się bardzo duży. Ten wolny czas starałem się jednak jak najlepiej wykorzystać, co poskutkowało nowymi barwami naszego samochodu, bowiem do grona sponsorów zespołu dołączyły firmy Revline, Jasol oraz Stara Wędzarnia. Za ich wsparcie bardzo dziękuję i obiecuję dać z siebie wszystko nie tylko w Załużu, ale i na wszystkich tegorocznych trasach wyścigowych. Zawody w Górach Słonnych są zawodnikom doskonale znane i na ich temat powiedziano już chyba wszystko, ale jak zwykle w Bieszczadach zagadkę stanowi pogoda, która w ostatnich dniach zmienia się z godziny na godzinę. Mam nadzieję, że jednak ominą nas opady deszczu, ponieważ o ile nie przeszkadzają one specjalnie kierowcom, to znacznie utrudniają życie kibicom, których, jak zawsze w Załużu, powinno się pojawić przy trasie bardzo wielu.

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.