1. Rajd Ziemi Sanockiej

1. Rajd Ziemi Sanockiej

12 stycznia 2022 0 przez Monika Fiejdasz

Koło Ziemi Sanockiej po raz kolejny zagra dla WOŚP!

Już po raz drugi Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno zorganizuje imprezę motoryzacyjną, która wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
W tym roku impreza ta zostanie zorganizowana pod nazwą 1. Rajd Ziemi Sanockiej i będzie trwać 2 dni, tj. 29 i 30.01.2022. Pierwszego dnia wydarzenie w całości będzie poświęcone WOŚP i odbędzie się na parkingu firmy Sanok Rubber, mieszczącym się przy ulicy Przemyskiej 24. W niedzielę natomiast odbędzie się KJS który zostanie sklasyfikowany w Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego PZM w KJS 2022. Tego dnia uczestnicy imprezy najpierw udadzą się na próbę sportową zlokalizowaną w okolicach miejscowości Prusiek, a następnie wrócą do Sanoka, gdzie ostatnie 2 próby sportowe ponownie zostaną rozegrane na parkingu firmy Sanok Rubber.
1. Rajd Ziemi Sanockiej to kontynuacja imprezy z 2021 r. W tym roku impreza została 1. rundą Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS PZM 2022. Dla członków koła jest to wyróżnienie, ale jednocześnie wyzwanie, z którym do tej pory z powodzeniem się mierzą.
Tegoroczna impreza została podzielona na dwa dni. Pierwszego dnia, w sobotę 29.01, po godzinie 15:00, na parkingu firmy Sanok Rubber, przy ulicy Przemyskiej 24 rozpocznie się granie dla WOŚP. Organizator na ten dzień przewidział nieobowiązkowy odcinek testowy dla chętnych, którzy swoje prawdziwe zmagania rozpoczną w niedzielny poranek. Ponadto członkowie koła przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich, którzy przyjdą na parking przy Przemyskiej.
“Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zobaczyć przejazdy rajdówek w sobotnie popołudnie przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Przede wszystkim będzie można wylicytować przejazd m.in. zieloną Hondą Civic w barwach sanockiej Firmy Ciarko należącą do Arka Borczyka, pochodzącego z Sanoka Mistrza Polski GSMP w klasie 10c. Oczywiście cała kwota z tych licytacji zostanie przekazana na WOŚP. Przygotowujemy też pokazy ratownictwa we współpracy z OSP. A to jeszcze nie wszystko… – opowiadał przewodniczący Koła, Andrzej Buziewicz.

Niedziela to już prawdziwe zmagania wszystkich, którzy chcą zostać sklasyfikowani w Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego w KJS PZM 2022. Najpierw uczestnicy rajdu przejdą Badanie Kontrolne BK1 na stacji diagnostycznej Firmy Autosan przy ul. Lipińskiego, a następnie udadzą się w okolice miejscowości Prusiek, by tam dwukrotnie przejechać przygotowaną próbę sportową. Następnie wrócą do Sanoka na park serwisowy przy Arena Sanok, by ponownie wyruszyć na kolejną pętlę rajdu, na próbę na parkingu przy Przemyskiej, kolejno wrócą w okolice Prusieka, by po przejechaniu próby ponownie zagościć w Sanoku na ostatnie 2 przejazdy na parkingu. Taki format sprawi, że ostatnie zmagania uczestników rajdu kibice będą mogli obejrzeć w Sanoku. Członkowie koła jednak zachęcają aby przybyć na parking już w okolicach godzin południowych:
“W niedzielę również przygotowaliśmy kilka atrakcji, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP. Odbędą się one pomiędzy przejazdami na próbie sportowej zlokalizowanej na parkingu, dlatego zachęcamy wszystkich, by nie czekali do ostatniej chwili i przybyli odrobinę szybciej na parking firmy Sanok Rubber”
Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych socialmediów, gdzie publikujemy wszystkie aktualności dotyczące imprezy, a także zapraszamy do kibicowania na żywo podczas imprezy.

 

Regulamin uzupełniający 1. Rajd Ziemi Sanockiej

Formularz zgłoszeniowy 1. Rajd Ziemi Sanockiej docx.

Formularz zgłoszeniowy 1. Rajd Ziemi Sanockiej pdf

Formularz zgłoszeniowy 1. Rajd Ziemi Sanockiej odt.

Harmonogram 1. Rajdu Ziemi Sanockiej

Komunikat 1.

Lista zgłoszeń 

Komunikat 2.

Komunikat 3.

Komunikat 4.

Komunikat 5.

Lista Startowa

Decyzja ZSS

Wyniki Prowizoryczne w Klasach

Wyniki Oficjalne

Wyniki Oficjalne w Klasach

Wyniki Oficjalne w Klasie Gość

 

Regulamin aukcji charytatywnych Moto Sanok 1. Rajd Ziemi Sanockiej