Zapraszamy na 29. Rajd Podkarpacki

Zapraszamy na 29. Rajd Podkarpacki

20 listopada 2017 Wyłączono przez admin

Ostra jazda już niebawem. W Krośnie oraz na terenie gminy Wojaszówka ścigali będą się najszybsi kierowcy nie tylko Podkarpacia. Emocje sięgną zenitu, bo walka o mistrzostwo jeszcze trwa. Tak w skrócie opisać można to, co będzie się działo podczas 29. Rajdu Podkarpackiego, który odbędzie się w dniach 9-10 grudnia 2017 r.

Zawody będą podsumowaniem całego sezonu, w trakcie którego kierowcy rywalizowali w rundach DISLA POLSKA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia, Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w KJS. Kibice zatem nie powinni czuć się zawiedzeni, bo będzie się działo podczas rajdu organizowanego przez krośnieński Automobilklub Małopolski. Trzy różne klasyfikacje i walka do samego końca. Początek grudnia, a co za tym idzie być może zaśnieżone drogi, dodają pikanterii rajdowi. Co zdarzy się na odcinkach? Przekonają się o tym wszyscy, którzy pojawią się na zawodach. Pierwsze wrażenia czekają na pasjonatów już w sobotę. Wieczorem na krośnieńskich ulicach odbędzie się prolog 29. Rajdu Podkarpackiego. Będzie tym ciekawszy, że zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu. Niedziela natomiast zarezerwowana jest dla tras zlokalizowanych na terenie Gminy Wojaszówka. Tam usytuowane zostaną dwa odcinki drogowe. Podczas ich pokonywania zawodnicy będą sprawdzali swoje umiejętności i starali się uzyskać jak najlepszy wynik. Kto zwycięży? Przekonamy się niebawem, gdyż już można zgłaszać swój udział w:

Rajdzie Okręgowym – 4. Runda DISLA POLSKA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia (Regulamin | Formularz zgłoszenia)

Super KJS-sie – 4. Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w SKJS (Regulamin | Formularz zgłoszenia)

KJS-sie – 7. Runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS (Regulamin | Formularz zgłoszenia).

Zawody, to doskonałe miejsce, by sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia samochodu i jego możliwości. A zatem Automobilklub Małopolski zaprasza nie tylko do kibicowania, ale także aktywnego udziału w 29. Rajdzie Podkarpackim.

Tekst: Monika Fiejdasz

Foto: Paweł Fiejdasz