Glob Cars Racing po 14. Wyścigu Górskim Prządki

Glob Cars Racing po 14. Wyścigu Górskim Prządki

21 września 2017 Wyłączono przez admin

Dwanaście rund liczył sezon 2017 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Dwie ostatnie z nich rozegrano w podkrośnieńskiej Korczynie, a na starcie 14. Wyścigu Górskiego Prządki stanęło ponad 60 zawodników. Trzeci w tym roku wyścigowy weekend zaliczył na trasie z Korczyny do Czarnorzek Łukasz Krasowski w barwach Glob Cars Racing.

Łukasz Krasowski: Choć udało mi się w tym roku wystartować tylko w połowie rozegranych rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, to jestem bardzo zadowolony z przebiegu sezonu, a przede wszystkim z bezcennego doświadczenia, które w swoim debiutanckim w tej dyscyplinie roku udało się zdobyć. W Korczynie odrabiałem lekcję jazdy po mokrej nawierzchni, bo nie licząc jednego podjazdu w Załużu, nie miałem dotąd okazji ścigać się w takich warunkach. Co najważniejsze, mimo niekorzystnej pogody, sukcesywnie udawało mi się poprawiać czasy, więc nauka nie poszła na marne. Na finiszu sezonu serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali i wspierali nasz zespół od początku przygody z motorsportem, bo bez Waszego wsparcia jakiekolwiek starty nie miałyby szans powodzenia. Mimo, że sezon GSMP już dobiegł końca, to nie odwieszamy kasków na kołek i wspólnie z Olą wystartujemy jeszcze w kilku rajdach. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na oesach!

Partnerami zespołu są: GLOB CARS – Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Ford, Serwis blacharsko – lakierniczy oraz Stacja Kontroli Pojazdów; Firma Ogrodnicza GARDENA www.gardenaogrody.pl; dystrybutor lakierów marki PPG; RACE CAGES – producent samochodowych klatek bezpieczeństwa, Racing Shop oraz Koncept Design – projektowanie wnętrz. Za obsługę techniczną samochodu odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawują TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.