SUPER OS Rajdowe Walentynki 2015

SUPER OS Rajdowe Walentynki 2015

19 stycznia 2015 Wyłączono przez admin

Jeżeli jesteś maniakiem albo chociaż fanem sportu samochodowego i chcesz spróbować swoich sił w sportowych zmaganiach, to Konkursowa Jazda Samochodem Super OeS Rajdowe Walentynki 2015 są dla Ciebie. Właściwie to dla Was! Odbędzie się ona w niedziele 8 lutego br w Krośnie na ulicy Podwale.

Jest to impreza motoryzacyjna przeznaczona dla amatorów i aby wziąć udział w rajdzie potrzebne są: sprawny technicznie samochód z ubezpieczeniem OC i NNW oraz oczywiście załoga, w której skład wchodzą wyposażeni w kaski kierowca i pilot.

Rajdowe Walentynki do dobra okazja do zarażenia sympatii swoją pasją. W niedzielne południe można przyjść wspólnie obejrzeć zmagania zawodników i pokibicować swoim faworytom na krośnieńskim Podwalu. Albo pójść o krok dalej i zgłosić się do zawodów. Jak wiadomo rajdy to sport zespołowy, a do sukcesu potrzebna jest ścisła współpraca kierowcy i pilota. Tak więc jest to doskonały sposób na sprawdzenie siebie nawzajem w ekstremalnych warunkach.

Abstrahując od partnerskiej formy startu KJS, to również idealny sposób na trening w bezpiecznych warunkach dla osób, które już miały do czynienia z motorsportem. Super OeS będzie się składał z jednego odcinka drogowego, na którym kierowca będzie musiał wykazać się swoimi umiejętnościami prowadzenia samochodu, a pilot refleksem w dyktowaniu mu gdzie jechać.

 

Liczba załóg, które zostaną przyjęte, jest ograniczona! Zapraszamy do czynnego udziału i wspólnej zabawy podczas KJS Super OeS Rajdowe Walentynki.

 

Dyrektor KJS Super Oes

Rajdowe Walentynki

Monika Goleń

MAPKA PRÓBY

WYNIKI OFICJALNE

PRZYDATNE DOKUMENTY

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

LISTA ZGŁOSZEŃ

Komunikat 1

LISTA STARTOWA