Spróbuj się z rymanowskimi wiatrakami. Intrygujący KJS?

Spróbuj się z rymanowskimi wiatrakami. Intrygujący KJS?

22 marca 2017 Wyłączono przez admin

Już wiosna i przyroda budzi się do życia, a wraz z nią fani motoryzacji po długim zimowym letargu. Pewnie wielu z Was wieczory spędzało w bardziej lub mnie ciepłym garażu przygotowując swoje samochody do nowego sezonu. Ogumienie zmienione z zimowego na letnie? Podobno na tych drugich można osiągnąć większe prędkości.
W najbliższą niedzielę 26 marca 2017 r. odbędzie się na terenie Gminy Rymanów Konkursowa Jazda Samochodem „Rymanowskie Wiatraki”. Niezdecydowanych informujemy, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, ale spieszcie się, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona. Przypominamy również, że aby wziąć udział w KJS-ie kierowca musi mieć prawo jazdy kat. B, a pilot ukończone 17 lat. Niezbędny jest również sprawny technicznie samochód osobowy oraz ubezpieczenie OC i NNW. Uczestnicy zmierzą się z przygotowanymi przez nas 3 Próbami Sprawnościowymi, które trzeba będzie przejechać kilkakrotnie. Dwie z tras prowadzą po równej, utwardzonej szutrowej drodze natomiast trzecia jest klasycznie asfaltowa. Chętnych zachęcamy do zapoznania się z dokumentami:

Regulamin
Formularz zgłoszenia pdf
Formularz zgłoszenia doc
Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę do Rymanowa! Bez kibiców żaden sport by nie istniał. Przyjedź i przeżyj te emocje razem z nami!