Silniki zagrały dla WOŚP czyli Super Sprint Ziemi Sanockiej

Silniki zagrały dla WOŚP czyli Super Sprint Ziemi Sanockiej

7 lutego 2021 0 przez AS

W niedzielę 31 stycznia wzięliśmy udział w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wraz z Sanockim Sztabem WOŚP nr 3713. Na ten jeden dzień przenieśliśmy się do Sanoka, by zorganizować Super Sprint Ziemi Sanockiej – zawody skierowane do wszystkich amatorów czterech kółek. Impreza odbyła się przy Sanok Rubber Company na ul. Przemyskiej i na parkingu MOSIR Sanok. Do zawodów zgłosiło się 32 ekipy w 4 klasach: klasa 1 –samochody o pojemności silnika powyżej 2000 cm3, klasa 2 – o pojemności silnika powyżej 1400 cm3 i do 2000 cm3, klasa 3 – o pojemności silnika do 1400 cm3, GOŚĆ – zawodnicy, posiadający licencje sportowe.

Wyznaczona próba sportowa miała długość zaledwie 1,4 km, jednak jej przejechanie okazało się być prawdziwym wyzwaniem. Zimowe warunki również nie ułatwiały zadania. Na szczęście wszyscy ukończyli zawody w dobrych humorach, gdyż głównym celem była pomoc i dobra zabawa. Wśród triumfatorów znaleźli się: Dawid Gucwa/ Daniel Popiół (klasa 1), Grzegorz Drożdż/ Kamila Romanowska Proćko (klasa 2), Albert Florkiewicz/ Mateusz Czoch (klasa 3), Maciej Serafin/ Łukasz Meyger (GOŚĆ). Całość z wpisowego zawodników została przekazana na konto Fundacji WOŚP. W sumie przekazaliśmy ponad 4.000 zł.

Relację online mogliście śledzić na żywo, dzięki współpracy z Agencją UMA, natomiast bieżące wyniki przez cały czas dostępne były na www.wyniki-online.pl.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc i wsparcie. Szczególne podziękowania dla: Autosan, Sanok Rubber, MOSIR Sanok, Valvoline i OSK Duet.

Wyniki oficjalne Super Sprint Ziemi Sanockiej

Wyniki oficjalne Super Sprint Ziemi Sanockiej -klasy