Revline Racing Team przed 9. Wyścigiem Górskim Limanowa 2017

Revline Racing Team przed 9. Wyścigiem Górskim Limanowa 2017

13 lipca 2017 Wyłączono przez admin

Przeszło setkę zawodników liczy lista zgłoszeń do 9. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, który już w najbliższy weekend stanowić będzie piątą i szóstą rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Tak bogata obsada nie jest zaskoczeniem, ponieważ po raz kolejny ten najważniejszy w naszym kraju wyścig górski jest zaliczany do Mistrzostw Europy w tej dyscyplinie. Z numerem 72 wystąpi w Limanowej Marcin Wilusz w Renault Clio w barwach zespołu Revline Racing Team, który po czterech dotychczas rozegranych rundach GSMP jest wiceliderem klasy A/PL-Clio.

Marcin Wilusz: Przed nami najbardziej prestiżowy wyścig w kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Jest „naj” nie tylko ze względu na rangę Mistrzostw Starego Kontynentu, ale także ze względu na bogatą, międzynarodową obsadę, a także najdłuższą i najtrudniejszą w naszym kraju trasę. Trudno wobec tego nie lubić zawodów w Limanowej, z tym większą niecierpliwością oczekuję startu w tym wyścigu. W klasie A/PL-Clio pojawił się nowy zawodnik, a cała grupa A/PL liczy ponad dwadzieścia samochodów, więc z pewnością będzie się z kim ścigać. Po dwóch drugich miejscach w Magurze, tym razem chciałbym ten wynik poprawić i obiecuję, że dam z siebie na trasie na Przełęcz pod Ostrą wszystko. Pewną zagadką pozostaje niestabilna ostatnio pogoda, więc zapowiada się loteria w wyborze opon, a odpowiedni dobór ogumienia może być kluczem do sukcesu. Zapraszam wszystkich fanów wyścigów górskich do Limanowej i zapewniam, że będzie w ten weekend na małopolskiej trasie na co popatrzeć.

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.