I Ty możesz zmierzyć się z najlepszymi czyli… Amatorski Samochodowy Wyścig Górski!

I Ty możesz zmierzyć się z najlepszymi czyli… Amatorski Samochodowy Wyścig Górski!

21 stycznia 2020 0 przez admin

Mamy cudowną informację. Podczas tegorocznych Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Korczynie odbędzie się 3. i 4. runda „Pucharu Południa w jeździe na regularność w wyścigach górskich”.

Amatorski Samochodowy Wyścig Górski to nie takie zwykłe ściganie. W zawodach chodzi o to, że trzeba całą trasę przebyć z jednakową ustaloną z góry prędkością. Uczestnik, który przekroczy linię mety w czasie najbliższym idealnemu wygrywa. Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do zapoznania się z regulaminem ramowym. Zdecydowani muszą wypełnić zgłoszenie, które znajduje się w zakładce „Zawodnicy” i przesłać je na adres zgloszenia.automalop@gmail.com. Dodatkowo uczestnicy powinni zapoznać się z regulaminem uzupełniającym, w którym znajduje się numer konta bankowego, gdzie należy wpłacić wpisowe. Spieszcie się! Macie niewiele czasu. Termin zgłoszeń upływa już w najbliższy piątek tj. 20 września. Ilość miejsc jest ograniczona.

I uwaga, jak twierdzą wszyscy startujący w tego typu zawodach, jazda na regularność sprawia tym więcej frajdy im bardziej ubogie jest wyposażenie waszych samochodów. Zapraszamy do udziału.