Glob Cars Racing po 4. Wyścigu Górskim Magura Małastowska

Glob Cars Racing po 4. Wyścigu Górskim Magura Małastowska

27 czerwca 2017 Wyłączono przez admin

W miniony weekend po raz drugi w tym sezonie rywalizowali zawodnicy ścigający się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na malowniczej trasie w Magurze Małastowskiej koło Gorlic walczyło prawie 70 kierowców, w tym Łukasz Krasowski w Renault Clio Sport w barwach zespołu Glob Cars Racing. Zawodnik Automobilklubu Małopolskiego zdobył w Magurze punkty za dwa czwarte miejsca w klasie A/PL-Clio.

Łukasz Krasowski:To był gorący weekend i to nie tylko ze względu na pogodę, która podczas zawodów w Magurze Małastowskiej okazała się typowo wakacyjna. Walka w klasie Clio była wyjątkowo zacięta i tak jak się spodziewałem, doświadczeni konkurenci pokazali początkującemu zawodnikowi jak wiele pracy i nauki wymaga droga do sukcesu. Biorąc to wszystko pod uwagę muszę uznać występ w Magurze za udany, ponieważ za wyjątkiem jednego delikatnego spotkania z barierą, udało się przejechać wyścig bez problemów i z obu rund GSMP wywozimy cenne punkty oraz bezcenne doświadczenie. Serdecznie dziękuję mojemu zespołowi, a w szczególności Oli za wsparcie w każdym momencie przed oraz w trakcie zawodów, Arturowi, Mateuszowi i Karolowi za perfekcyjne przygotowanie samochodu oraz firmie Glob Cars, dzięki której mogliśmy podczas niedzielnej części wyścigu zaprezentować w Magurze wspaniałego Forda Mustanga.

Partnerami zespołu są: GLOB CARS – Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Ford, Serwis blacharsko – lakierniczy oraz Stacja Kontroli Pojazdów; Firma Ogrodnicza GARDENA www.gardenaogrody.pl; dystrybutor lakierów marki PPG; RACE CAGES – producent samochodowych klatek bezpieczeństwa, Racing Shop oraz Koncept Design – projektowanie wnętrz. Za obsługę techniczną samochodu odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawują TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.