Rymanowskie Wiatraki 2019

Rymanowskie Wiatraki 2019

14 kwietnia 2019 Wyłączono przez admin

„Rymanowskie Wiatraki 2019” były inauguracją sezonu Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS i Super KJS. Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 13-14 kwietnia na terenie Gminy Rymanów.

Zawody były pełne niespodzianek dla wszystkich uczestników. Pierwszą z nich była piękna, choć wietrzna i słoneczna pogoda. Załogi Super KJS, których w tym roku było tylko 6 swoje zmagania zaczęły już w sobotę Prologiem. W niedzielę na starcie było już więcej uczestników, ponieważ rywalizację rozpoczęli uczestnicy KJS. Załogi obu konkurencji mieli do pokonania 3 odcinki drogowe dostosowane długością do wytycznych regulaminowych poszczególnych konkursów. Pierwszą próbą z którą musiały zmierzyć się załogi to „Rymanów Łazy”, później tzw. dojazdówką jechali na „Przymiarki”, a następnie na „Wiatraki Klimkówka”. Każdy z odcinków drogowych był przejeżdżany przynajmniej dwukrotnie. Tegoroczne „Rymanowskie Wiatraki” potwierdziły zapowiedzi organizatora, że będzie to rajd trudny i wymagający. Nie wszyscy poradzili sobie z ich specyfiką i nie byli w stanie ukończyć zmagań. W tym roku samo dotarcie na metę rajdu było sukcesem. Wyniki „Rymanowskich Wiatraków 2019” można zobaczyć: http://automalop.pl/wirtualna-tablica-ogloszen-rymanowskie-wiatraki-2019/

Gratulujemy wszystkim uczestnikom KJS i zawodnikom Super KJS tym którym udało się wygrać z rywalami, a także tym którzy dotarli do mety i wygrali tym samym z trasą. Wszystkich oczywiście zapraszamy na nasz „Rajd Podkarpacki”, który odbędzie się jesienią.