Revline Racing Team po Wyścigu Górskim Prządki

Revline Racing Team po Wyścigu Górskim Prządki

19 września 2017 Wyłączono przez admin

14. edycja Wyścigu Górskiego Prządki zakończyła sezon 2017 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na trasie z Korczyny do Czarnorzek ścigało się ponad 60 zawodników, w tym Marcin Wilusz w Renault Clio klasy E1-2000. Pierwszy start reprezentanta Revline Racing Teamu w nowym samochodzie okazał się nadspodziewanie udany, ponieważ pierwszego dnia zawodów Marcin Wilusz uplasował się w czołowej piątce klasy, a w niedzielę zapisał na swoje konto komplet punktów za zwycięstwo w E1-2000.

Marcin Wilusz:Lepszego zakończenia sezonu w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski nie mogłem sobie wymarzyć. Zwycięstwo w pierwszym i gościnnym starcie w E1-2000, czyli najmocniejszej klasie dla samochodów z napędem na jedną oś to coś wspaniałego! Na dodatek udało się tego dokonać na mojej „domowej” trasie w Korczynie, więc radość jest podwójna. Szkoda tylko, że w ciągu dwóch dni ścigania tylko raz miałem okazję założyć opony typu slick i w pełni wykorzystać możliwości E-grupowego Clio, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Ten sukces, podobnie jak zdobyty wcześniej tytuł Wicemistrza Polski w klasie A/PL-Clio nie byłby możliwy bez wsparcia dużej grupy osób, która była ze mną od początku sezonu. Dziękuję moim wspaniałym sponsorom, dzięki którym miałem możliwość ścigania się na tym poziomie; dziękuję niezawodnej ekipie serwisowej Materniak Autosport oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nam pomagali..

Partnerami zespołu są: Rafineria Jasło – producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.