Revline Racing Team przed startem w Rajdzie Rzeszowiak

Revline Racing Team przed startem w Rajdzie Rzeszowiak

17 maja 2017 Wyłączono przez admin

Rozgrywany w najbliższy weekend 3. Rajd Rzeszowiak zainauguruje sezon 2017 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia, a także będzie stanowił kolejną rundę Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS. Łącznie do zawodów zgłosiło się 63 załogi, a z numerem 104 pojadą Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski, używający Renault Clio w barwach Revline Racing Team.

Marcin Wilusz:Ponieważ w tym sezonie planuję połączyć starty w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski z walką w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia, to zaledwie po niecałym tygodniu przerwy od wyścigu w Załużu, znów wsiadam za kierownicę mojego Clio. Tym razem wspólnie z Wojtkiem Witkowskim weźmiemy udział w Rajdzie Rzeszowiak i trzeba będzie się przestawić z wyścigowego na rajdowy sposób jazdy, a jest między nimi, wbrew pozorom, spora różnica. Warto docenić, że organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zadbali także o medialną stronę tych zawodów i na sobotni wieczór przygotowali widowiskowy odcinek specjalny, zlokalizowany tuż obok rzeszowskiej Galerii Nowy Świat. Start tej próby zaplanowano na godzinę 20:00 i na ten, oraz niedzielne oesy serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motorsportu!

Wojciech Witkowski: Bardzo się cieszę, że po przerwie, która trwała od ubiegłorocznego Rajdu Arłamów, znów będę miał okazję zasiąść na prawym fotelu Renault Clio Marcina i wystartować w Rajdzie Okręgowym. Mimo, jak mogłoby się wydawać, niezbyt długich odcinków specjalnych, czeka nas obu naprawdę sporo pracy. Oesy „Rzeszowiaka” przebiegają po trasach znanych z Rajdu Rzeszowskiego, który należy do najtrudniejszych w ERC, zatem przed nami kawał rajdowej przygody. Trzymajcie kciuki!

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.