Podsumowanie 4. Rajdu Krośnieńskiego – Dyrektor KJS

Podsumowanie 4. Rajdu Krośnieńskiego – Dyrektor KJS

12 kwietnia 2016 Wyłączono przez admin

Pomimo nierozpieszczających warunków atmosferycznych w ostatnią niedziele miał miejsce 4. Rajd Krośnieński, który był I rundą Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem.
Impreza zaczęła się z samego rana Odbiorem Administracyjnym i Badaniem Kontrolnym na terenie kompleksu Panmar.

Rajd_Krośnieński_Jakub_Czekański_00017

Po dopełnieniu kwestii formalnych na Starcie, który był usytuowany na płycie Krośnieńskiego Rynku pojawiły się 62 samochody na pokładzie, których znajdowali się kierowca z pilotem. Z oficjalnego startu uczestnicy przemieścili się w kierunku pierwszej Próby Sprawnościowej w Korczynie. Rajd_Krośnieński_Jakub_Czekański_00009

Następnie udawali się do Bratkówki gdzie był drugi odcinek sprawnościowy. Ostatnią częścią pętli, którą trzykrotnie przemierzyli uczestnicy 4. Rajdu Krośnieńskiego był tzw. „kręcioł” w okolicy Lotniska. Dodatkową atrakcją, która przyciągnęła wielu widzów były pokazy jazdy w driffcie, które odbyły się właśnie na ulicy Kaczorowskiego w Krośnie.

Rajd_Krośnieński_Jakub_Czekański_00028

Podsumowując 4. Rajd Krośnieński można powiedzieć, że było to udane wydarzenie sportowe, którego zwycięzcy zostali uhonorowani statuetkami z wizerunkiem samochodu Marki Renault.

Rajd_Krośnieński_Jakub_Czekański_00004