MarWil Racing Team w Rajdzie Arłamów!

MarWil Racing Team w Rajdzie Arłamów!

3 listopada 2016 Wyłączono przez admin

Rozgrywany w najbliższy weekend Rajd Arłamów, oprócz załóg ścigających się w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gościł będzie na swoich trasach zawodników walczących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia. Jedną z załóg zgłoszonych do trzeciej rundy tego cyklu będzie duet Marcin Wilusz – Wojciech Witkowski w Renault Clio Sport.

Marcin Wilusz: W Rajdzie Arłamów otwieram nowy etap w mojej przygodzie ze sportami motorowymi. Tuż po zakończeniu sezonu GSMP razem z Wojtkiem Witkowskim uzyskaliśmy rajdową licencję RN i dzięki temu obaj możemy brać udział w Rajdach Okręgowych. To, że nasz pierwszy start w RO odbędzie się na wymagających trasach Rajdu Arłamów to dla naszej załogi duże wyzwanie i jednocześnie wielka radość. Nigdy dotąd nie ścigaliśmy się na tak długich odcinkach specjalnych, a na dodatek tuż obok zawodników z RSMP. Szkoda, że w naszej klasie mamy tylko trzy załogi, ale i tak damy z siebie maksimum możliwości. Po sezonie startów w wyścigach górskich jestem dość dobrze rozjeżdżony, a tuż przed rajdem pokonaliśmy sporo treningowych kilometrów na kieleckim torze, więc w piątek wsiądziemy do naszego Clio praktycznie z marszu. Ponieważ Rajd Arłamów to nasza domowa impreza liczymy na wsparcie kibiców, którzy mam nadzieję nie będą zwracać uwagi na jesienną aurę i licznie pojawią się przy odcinkach specjalnych w Birczy i Ustrzykach Dolnych.

Partnerami zespołu są: MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok – Krosno – Jasło; WilMar – producent i dystrybutor pelletu opałowego; oraz firma Integro – szyby samochodowe. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje portal Krosno112.pl.