MarWil Racing Team na podium Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce

MarWil Racing Team na podium Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce

3 kwietnia 2017 Wyłączono przez admin

Sukcesem Marcina Wilusza i Ryszarda Chlebowskiego zakończył się 11. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który w ubiegły weekend odbył się w Wieliczce. Załoga MarWil Racing ukończyła zawody na podium klasy 2 oraz w czołowej dziesiątce klasyfikacji generalnej.

Marcin Wilusz:Nigdy wcześniej nie startowałem w wielickim Memoriale, więc szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że uda mi się go już w debiucie ukończyć na podium dobrze obsadzonej klasy 2 i w pierwszej dziesiątce generalki. W naszej klasie mieliśmy wielu znacznie bardziej doświadczonych rywali w mocnych samochodach, więc sukces smakuje w tej sytuacji jeszcze lepiej. Od samego początku toczyliśmy zaciętą walkę o podium z Mateuszem Gołkiem w bliźniaczym Clio, a na mecie dzieliło nas zaledwie 3 sekundy. Cieszymy się tym bardziej, że chyba nie da się lepiej uczcić pamięci wielkich rajdowych mistrzów Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, niż szybką jazdą, która, mam nadzieję, podobała się licznie zgromadzonym przy oesach kibicom. Bardzo dziękuję moim sponsorom, bez których start w Wieliczce nie byłby możliwy, a podziękowania kieruję też w stronę mojego pilota Ryszarda Chlebowskiego, z którym startowaliśmy po raz pierwszy i od samego początku doskonale się dogadywaliśmy.

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/marwilracingteam