Revline Racing Team przed startem 4. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska

Wysłane przez - 23.06.2017 w kategorii: ,

4. Wyścig Górski Magura Małastowska, który już w najbliższy weekend zostanie rozegrany w okolicach Gorlic stanowił będzie trzecią i czwartą rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na liczącej siedemdziesiąt nazwisk liście zgłoszeń numer startowy 50 otrzymał Marcin Wilusz w Renault Clio w barwach Revline Racing Team.

Marcin Wilusz: Już nie mogę się doczekać startu w Magurze, ponieważ jest to jedna z moich ulubionych rund GSMP. Trasa, choć dość krótka, jest bardzo szybka i wymagająca. Od startu do mety konieczna jest maksymalna koncentracja, ponieważ średnie prędkości, którymi się tam poruszamy, nawet w niewielkim Clio robią wrażenie. Co ciekawe, organizator na czwartą edycję zawodów przygotował mała modyfikację trasy i tuż po starcie czeka na nas ciasny lewy nawrót, którego w poprzednich latach nie było. Klasa A/PL-Clio rozrosła się tym razem o kolejnego zawodnika (a w zasadzie zawodniczkę), a poziom stawki jest na tyle wyrównany, że każdy może wygrać, więc spodziewam się w Magurze walki na ułamki sekund, których mam nadzieję uda mi się urwać jak najwięcej. Serdecznie zapraszam wraz z całym zespołem na trasę w Magurze – to będzie naprawdę doskonały początek wakacji!

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.