Revline Racing Team przed 9. Wyścigiem Górskim Limanowa 2017

Wysłane przez - 13.07.2017 w kategorii: ,

Przeszło setkę zawodników liczy lista zgłoszeń do 9. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, który już w najbliższy weekend stanowić będzie piątą i szóstą rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Tak bogata obsada nie jest zaskoczeniem, ponieważ po raz kolejny ten najważniejszy w naszym kraju wyścig górski jest zaliczany do Mistrzostw Europy w tej dyscyplinie. Z numerem 72 wystąpi w Limanowej Marcin Wilusz w Renault Clio w barwach zespołu Revline Racing Team, który po czterech dotychczas rozegranych rundach GSMP jest wiceliderem klasy A/PL-Clio.

Marcin Wilusz: Przed nami najbardziej prestiżowy wyścig w kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Jest „naj” nie tylko ze względu na rangę Mistrzostw Starego Kontynentu, ale także ze względu na bogatą, międzynarodową obsadę, a także najdłuższą i najtrudniejszą w naszym kraju trasę. Trudno wobec tego nie lubić zawodów w Limanowej, z tym większą niecierpliwością oczekuję startu w tym wyścigu. W klasie A/PL-Clio pojawił się nowy zawodnik, a cała grupa A/PL liczy ponad dwadzieścia samochodów, więc z pewnością będzie się z kim ścigać. Po dwóch drugich miejscach w Magurze, tym razem chciałbym ten wynik poprawić i obiecuję, że dam z siebie na trasie na Przełęcz pod Ostrą wszystko. Pewną zagadką pozostaje niestabilna ostatnio pogoda, więc zapowiada się loteria w wyborze opon, a odpowiedni dobór ogumienia może być kluczem do sukcesu. Zapraszam wszystkich fanów wyścigów górskich do Limanowej i zapewniam, że będzie w ten weekend na małopolskiej trasie na co popatrzeć.

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.