Posty w kategorii Inne

1% podatku

Chcemy robić jeszcze więcej! Dla zawodników, uczniów szkół i najmłodszych dzieciaków, członków klubu i wszystkich pasjonatów motosportów.
Z Twoim wsparciem osiągniemy dużo dobrego! Dlatego jeśli rozliczasz poprzedni rok podatkowy, podziel się z nami swoim 1% . Gwarantujemy, że ten gest zaprocentuje!

Czytaj więcej


KURS SĘDZIOWSKI

Czekaliście, pytaliście i JEST! Już w najbliższą środę (20.03) o godzinie 17:30 wszystkich chętnych fanów MOTOSPORTÓW zapraszamy do Automobilklubu (Kościuszki 49) na spotkanie organizacyjne rozpoczynające kurs sędziowski.

Czytaj więcej

Odszedł Józef Biernacki

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Józefa Biernackiego – wieloletniego prezesa Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego.

Czytaj więcej


„Tadeusz” czyli niezwykła historia Fiata 125p GTJ

W Automobilklubie Małopolskim są pasjonaci samochodów. Są nawet tacy, który potrafią je zbudować część po części. Widać to na przykładzie naszych zawodników startujących w GSMP. Dziś mamy ciekawostkę. Otóż nasz klubowy kolega Łukasz Wais stworzył replikę Fiata 125p GTJ. Wywiad o projekcie przeprowadził z nim Grzegorz Krzemień.

Czytaj więcej


Relacja z Gali Sportu Samochodowego 2019

W dniu 1.02.019 w Hotelu Nafta Krosno zorganizowaliśmy uroczystą Galę Sportu Samochodowego. Podsumowaliśmy na niej dotychczasowe osiągnięcia klubu, a także nagrodziliśmy zasłużonych sportowców, działaczy, sponsorów oraz partnerów.

Czytaj więcej